Альтернативний вигляд

Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2277
Назва: О безусловных базисах ядер, порождаемых дифференциальными уравнениями второго порядка = Про безумовні базиси ядер, що породжуються диференціальними рівняннями другого порядку
Автори: Левчук, В.М.
Тематичні ключові слова: безусловный базис
вещественная функция
гильбертово пространство
уравнение Бесселя
базисность
класс Бернштейна
оператор
безумовний базис
дійсна функція
гільбертовий простір
рівняння Бесселя
клас Бернштейна
Дата публікації: 2017
Видавництво: НАН України
Анотація: Отримано необхідні і достатні умови безумовної базисності функцій, які є розв'язками рівнянь другого порядку (типу Бесселя), а спектральний параметр належить дискретній множині, що збігається з нулями цілої функції експоненціального типу.
Получены необходимые и достаточные условия безусловной базисности функций, которые являются решениями уравнений второго порядка (типа Бесселя), а спектральный параметр принадлежит дискретному множеству, совпадающему с нулями целой функции экспоненциального типа.
Бібліографічний опис: Левчук В.Н. О безусловных базисах ядер, порождаемых дифференциальными уравнениями второго порядка / В.Н. Левчук // Доповіді Національної академії наук України. - 2017. - № 3. - С. 3-7.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://reposit.pntu.edu.ua/handle/PoltNTU/2277
Розташовується у зібраннях:Кафедра комп'ютерної інженерії

Файли цього матеріалу:
Файл Опис РозмірФормат 
Левчук Доп. НАУ.pdfСтаття116,56 kBAdobe PDFПереглянути/Відкрити


Усі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.